Yeni iphone şekilleri nasıl olacak ?


Tanıtım tarihine her geçen gün yaklaşıktıkça sızıntılarıyla gündeme gelen 2019 iPhone modellerinin kalıpları internete düştü. 2019 iPhone kalıpları, cihazlar hakkında birçok detayı ortaya çıkarıyor.
Yeni iPhone XR renk seçenekleri ortaya çıktı!Genellikle Eylül ayında yapılan Apple lansmanında sunulacak yeni iPhone modelleri hakkında detaylar ortaya çıkıyor. Yeni iPhone XR renk seçenekleri ve tasarımı bir kez daha görüntülendi!
2019 iPhone kalıpları 3 kamerayı işaret ediyor
Mark Gurman adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından ortaya atılan görüntü, telefonların kamerası hakkında birçok bilgi veriyor. Bu görüntüye göre 2019 iPhone modellerinden biri, iki arka kamera kurulumuna sahipken diğer iki model, 3 arka kamera kurulumuna sahip olacak.
Ayrıca ortaya çıkan kalıplar, 2019 iPhone tasarımları hakkında da bilgi veriyor. Bu tasarım, daha önceden ortaya çıkan sızıntılardaki tasarım ile oldukça benzerlik gösteriyor. Kamera kurulumunu köşeleri oval bir kare içine alan cihazda kameralar sağ üst köşede yer alacak.
Apple’ın bu radikal tasarım değişikliğinin arkasındaki en büyük sebep kamera donanımı oluyor. Tasarım değişikliği, kamera donanımlarındaki büyük farkları açık açık ortaya koyuyor.
Tabi bu bilgilerin kesinleşmediğini de belirtmemizde fayda var. Ancak 3’lü kamera gibi unsurların artık neredeyse kesinleştiğini belirtebiliriz. Ayrıca iPhone XR‘ın yeni versiyonunda 2 kamera alacağı da neredeyse kesinleşen bilgiler arasında yer alıyor.


https://shiftdelete.net/2019-iphone-kaliplari-internete-dustu

2019 iPhone kalıpları internete düştü!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir